opintosihteeri Archives - Hämeen ammattikorkeakoulu
Office 365 imported

Annika Alastalo

Henkilön yhteystiedot Alastalo Annika opintosihteeri teknologiaosaamisen yksikkö Puh. +358505745176 Annika.Alastalo@hamk.fi
continue reading

Annika Manninen

Henkilön yhteystiedot Manninen Annika opintosihteeri yrittäjyyden ja liiketoimintaosaamisen yksikkö Puh. +358403522796 annika.manninen@hamk.fi
continue reading

Antti Viiman

Henkilön yhteystiedot Viiman Antti opintosihteeri teknologiaosaamisen yksikkö Puh. +358505745311 antti.viiman@hamk.fi
continue reading

Arja Kämäräinen

Henkilön yhteystiedot Kämäräinen Arja opintosihteeri Ammatillinen opettajakorkeakoulu Puh. +358505745265 Arja.Kamarainen@hamk.fi Tietoja minustaOsaamismerkki: Yhteisöllisen työskentelyn osaaja
continue reading

Hanna Kanerva

Henkilön yhteystiedot Kanerva Hanna opintosihteeri kestävä kehitys Puh. +358505745164 Hanna.Kanerva@hamk.fi Tietoja minustaOpintosihteeri Kestävän kehityksen koulutuksessa, Biotalouden insinöörikoulutuksessa ja Sairaanhoitajakoulutuksessa Forssan kampuksella.OsaaminenSuoritetut osaamismerkit: Tietosuoja-osaamismerkki, Yhteisöllisen työstämisen osaamismerkki
continue reading

Pirkko Holstila

Henkilön yhteystiedot Holstila Pirkko opintosihteeri muotoilu Puh. +358400736847 Pirkko.Holstila@hamk.fi Tietoja minustaVisamäen opintotoimiston palvelupiste / muotoilun opintosihteeri. D-talo, 2 krs. ja huone 231.OsaaminenOsaamismerkit: Dokumenttien yhteisöllinen työstäminen, tiimien työtilat, verkkotapaamiset, yhteisen ajan hallinta, yhteisöllinen viestintä ja tietosuoja.
continue reading

Päivi Jokela

Henkilön yhteystiedot Jokela Päivi opintosihteeri teknologiaosaamisen yksikkö Puh. +358400242679 Paivi.Jokela@hamk.fi Tietoja minustaSähkö- ja automaatiotekniikan sekä International business -koulutuksen opintosihteeri.
continue reading

Reetta Karppanen

Henkilön yhteystiedot Karppanen Reetta opintosihteeri puutarhatalous Puh. +358505745237 Reetta.Karppanen@hamk.fi Tietoja minustaOlen Puutarhatalouden ja Rakennetun ympäristön koulutusten opintosihteeri Hämeen ammattikorkeakoulussa ja Puutarha-alan koulutusten opintosihteeri Hämeen ammatti-instituutissa. Toimipisteeni on Lepaan kampus.OsaaminenOsaamismerkit: Dokumenttien yhteisöllinen työstäminen, tiimien työtilat, tietosuoja, yhteisöllinen viestintä, yhteisen ajan hallinta=yhteisöllisen
continue reading

Virpi Peltovuori

Henkilön yhteystiedot Peltovuori Virpi opintosihteeri liiketalous Puh. +358505745449 Virpi.Peltovuori@hamk.fi Tietoja minustaToimin opintosihteerinä liiketalouden ja tietojenkäsittelyn koulutuksissa. Hoidan perinteisten opintosihteeritehtävien lisäksi teknisen tason opintojen ohjausta Pakin osalta.
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU