Office 365 imported

Arja Kämäräinen

Arja Kämäräinen opintosihteeri aokk yhteiset palvelut Puh. +358505745265 Arja.Kamarainen@hamk.fi Tietoja minustaOsaamismerkki: Yhteisöllisen työskentelyn osaaja
continue reading

Hanna Kanerva

Hanna Kanerva opintosihteeri kestävä kehitys Puh. +358505745164 Hanna.Kanerva@hamk.fi Tietoja minustaOpintosihteeri Kestävän kehityksen koulutuksessa, Biotalouden insinöörikoulutuksessa ja Sairaanhoitajakoulutuksessa Forssan kampuksella.OsaaminenSuoritetut osaamismerkit: Tietosuoja-osaamismerkki, Yhteisöllisen työstämisen osaamismerkki
continue reading

Maini Niiles

Maini Niiles opintosihteeri elintarvikealan perustutkintokoulutus Puh. +358505745269 maini.niiles@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen Opintosihteerinä HAMI:ssaMeijerialan koulutusohjelmassa Sairiossa: ma, ti ja to os. Kankaistenkatu 33 (2.krs)Visamäessä: ke ja pe os. Visamäentie 35 A-talo (3.krs)Suoritetut Osaamismerkit: 1.Yhteisöllisen viestinnän osaaja 2.Ammatillinen someosaaja 3.Tiimin työtilojen osaaja 4.Yhteisen
continue reading

Pirkko Holstila

Pirkko Holstila opintosihteeri muotoilu Puh. +358400736847 Pirkko.Holstila@hamk.fi Tietoja minustaVisamäen opintotoimiston palvelupiste / muotoilun opintosihteeri. D-talo, 2 krs. ja huone 231.OsaaminenOsaamismerkit: Dokumenttien yhteisöllinen työstäminen, tiimien työtilat, verkkotapaamiset, yhteisen ajan hallinta, yhteisöllinen viestintä ja tietosuoja.
continue reading

Päivi Jokela

Päivi Jokela opintosihteeri teos opiskelijapalvelut Puh. +358400242679 Paivi.Jokela@hamk.fi Tietoja minustaSähkö- ja automaatiotekniikan sekä International business -koulutuksen opintosihteeri.
continue reading

Reetta Karppanen

Reetta Karppanen opintosihteeri puutarhatalous Puh. +358505745237 Reetta.Karppanen@hamk.fi Tietoja minustaOlen Puutarhatalouden ja Rakennetun ympäristön koulutusten opintosihteeri Hämeen ammattikorkeakoulussa ja Puutarha-alan koulutusten opintosihteeri Hämeen ammatti-instituutissa. Toimipisteeni on Lepaan kampus.OsaaminenOsaamismerkit: Dokumenttien yhteisöllinen työstäminen, tiimien työtilat, tietosuoja, yhteisöllinen viestintä, yhteisen ajan hallinta=yhteisöllisen työskentelyn osaaja,
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU