Office 365 imported

Antti Juntunen

Antti Juntunen sovelluskehittäjä HAMK Smart Puh. +358504649049 antti.juntunen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen sovelluskehittäjänä Älykkäät palvelut -tutkimusyksikössä. Olen ollut mukana kehittämässä erilaisia digitaalisia ratkaisuja projekteille. ProjektitDigiSport, DigiTrail, DigiPaaliOsaaminenOhjelmointi, Rajapinnat, Azure
continue reading

Jani Sinkkonen

Jani Sinkkonen sovelluskehittäjä tietohallinto Puh. +358505745077 jani.sinkkonen@hamk.fi Tietoja minustaSovelluskehittäjä / DeveloperProjektitHAMK AppOsaaminenOutsystems, Microsoft Dynamics, BatMud, Mobile developing, Disc golf, Web Developing, Office 365 administration, Gym, Destiny 2
continue reading

Jerry Lehtisyrjä

Jerry Lehtisyrjä sovelluskehittäjä HAMK Smart Puh. +358504520601 jerry.lehtisyrja@hamk.fi Tietoja minustaPääasiallisesti työskentelen Älykkäät palvelut -tutkimusyksikössä sovelluskehittäjänä, ja minulta löytyy myös osaamista SQL tietokannoista sekä drone- ja muista kuvaustöistä.ProjektitSÄIHKY, VIKKE, DigiTrail, CalmfulnessOsaaminenXamarin, Android, SQL, Java, C#, Azure
continue reading

Joni Korhonen

Joni Korhonen sovelluskehittäjä tietohallinto Puh. +358504755255 joni.korhonen@hamk.fi ProjektitHAMK AppOsaaminenOutsystems, Microsoft PowerApps, Microsoft Flow, RuneScape
continue reading

Jorma Oksanen

Jorma Oksanen sovelluskehittäjä tietohallinto Puh. +358407258380 Jorma.Oksanen@hamk.fi Osaaminen6502, Z80, 680x0, AVR, x86, PPC, NetHack, OWASP, X-COM / XCOM
continue reading

Juuso Saarinen

Juuso Saarinen sovelluskehittäjä HAMK Smart Puh. +358503296697 juuso.saarinen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen HAMKin Älykkäät palvelut tutkimusyksikössäProjektitAvoinHämeOsaaminenAPI, Rajapinta, Azure, Koodaus
continue reading

Toni Lavonen

Toni Lavonen sovelluskehittäjä HAMK Smart Puh. +358504658321 toni.lavonen@hamk.fi ProjektitDigiTrail, DigiSport2, SÄIHKYOsaaminenJava, Mobiilikehitys, C#, Xamarin.Android, Unity
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU