sovelluskehittäjä Archives - Hämeen ammattikorkeakoulu
Office 365 imported

Antti Juntunen

Henkilön yhteystiedot Juntunen Antti sovelluskehittäjä HAMK Smart Puh. +358504649049 antti.juntunen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen sovelluskehittäjänä Älykkäät palvelut -tutkimusyksikössä. Olen ollut mukana kehittämässä erilaisia digitaalisia ratkaisuja projekteille. ProjektitDigiSport, DigiTrail, DigiPaaliOsaaminenOhjelmointi, Rajapinnat, AzureTutkinnotHämeen ammattikorkeakoulu HAMK
continue reading

Jani Sinkkonen

Henkilön yhteystiedot Sinkkonen Jani sovelluskehittäjä tietohallinto Puh. +358505745077 jani.sinkkonen@hamk.fi Tietoja minustaMobile / web developer.ProjektitHAMK AppOsaaminenOutsystems, Microsoft Dynamics, BatMud, Mobile developing, Disc golf, Web Developing, Office 365 administration, Gym, Low code developingTutkinnotHAMK
continue reading

Jerry Lehtisyrjä

Henkilön yhteystiedot Lehtisyrjä Jerry sovelluskehittäjä HAMK Smart Puh. +358504520601 jerry.lehtisyrja@hamk.fi Tietoja minustaPääasiallisesti työskentelen HAMK Smart -tutkimusyksikössä sovelluskehittäjänä, ja minulta löytyy myös osaamista SQL tietokannoista sekä drone- ja muista kuvaustöistä.ProjektitSÄIHKY, VIKKE, DigiTrail, CalmfulnessOsaaminenXamarin, Android, SQL, Java, C#, Azure
continue reading

Joni Korhonen

Henkilön yhteystiedot Korhonen Joni sovelluskehittäjä tietohallinto Puh. +358504755255 joni.korhonen@hamk.fi ProjektitHAMK AppOsaaminenOutsystems, Microsoft Flow, Frends, .NET, RuneScape
continue reading

Jorma Oksanen

Henkilön yhteystiedot Oksanen Jorma sovelluskehittäjä tietohallinto Puh. +358407258380 Jorma.Oksanen@hamk.fi Osaaminen6502, Z80, 680x0, AVR, x86, PPC, NetHack, OWASP, X-COM / XCOM
continue reading

Juuso Saarinen

Henkilön yhteystiedot Saarinen Juuso sovelluskehittäjä HAMK Smart Puh. +358503296697 juuso.saarinen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen HAMKin Älykkäät palvelut tutkimusyksikössäProjektitAvoinHämeOsaaminenAPI, Rajapinta, Azure, Koodaus
continue reading

Toni Lavonen

Henkilön yhteystiedot Lavonen Toni sovelluskehittäjä HAMK Smart Puh. +358504658321 toni.lavonen@hamk.fi ProjektitDigiTrail, DigiSport2, SÄIHKYOsaaminenJava, Mobiilikehitys, C#, Xamarin.Android, Unity
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU