tietopalvelusihteeri Archives - Hämeen ammattikorkeakoulu
Office 365 imported

Anne Syväpää

Henkilön yhteystiedot Syväpää Anne tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503396968 anne.syvapaa@hamk.fi
continue reading

Anneli Sinervirta

Henkilön yhteystiedot Sinervirta Anneli tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503031153 Anneli.Sinervirta@hamk.fi Tietoja minustaOlen tietopalvelusihteeri HAMKin kirjastossa. Työskentelen Riihimäen ja Visamäen kirjastoissa asiakaspalvelussa.OsaaminenKirjasto- ja tietopalvelu ammattitutkinto, yhteisöllinen viestintä, Yhteisen ajan hallinta, tiimien työtilat, Verkkotapaamiset, tietosuoja, Yhteisöllisen työskentelyn osaaja, Open Badge Passport
continue reading

Asta Ojala

Henkilön yhteystiedot Ojala Asta tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358505745322 asta.ojala@hamk.fi Tietoja minustaVisamäen kirjasto N-rakennus 2. kerros työhuone N214
continue reading

Erika Kallinen

Henkilön yhteystiedot Kallinen Erika tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358505282409 erika.kallinen@hamk.fi Tietoja minustaHämeenlinnan ja Valkeakosken kampuskirjastot, asiakaspalvelu- ja viestintätehtävätProjektitKoha-kirjastojärjestelmän käyttöönotto / testausOsaaminenKirjastot, Asiakaspalvelu, Koha, viestintä, FinnaTutkinnotTampereen yliopisto (FM)
continue reading

Jonna Kaaro

Henkilön yhteystiedot Kaaro Jonna tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503043663 jonna.kaaro@hamk.fi Tietoja minustaTietopalvelusihteerinä Evolla, Lepaalla ja VisamäessäOsaamismerkit:1) Yhteisöllisen työskentelynosaaja  https://openbadgepassport.com/app/badge/info/219852) Henkilötietojen käsittely  https://openbadgepassport.com/app/badge/info/622983) O365 Mobiili-osaaja  https://openbadgepassport.com/app/badge/info/25444TutkinnotKoulutuskeskus Tavastia, Trainer4You
continue reading

Kaija Teivainen

Henkilön yhteystiedot Teivainen Kaija tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503591193 Kaija.Teivainen@hamk.fi
continue reading

Kaste-Helmi Oja

Henkilön yhteystiedot Oja Kaste-Helmi tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503590730 Kaste-Helmi.Oja@hamk.fi Tietoja minusta​Tietopalvelusihteerinä Mustialan ja Forssan toimipisteissä.OsaaminenOsaamismerkit: Yhteisöllisen työskentelyn osaaja; HAMKin Finna; Henkilötietojen käsittely (tietosuoja)
continue reading

Merja Sorvari

Henkilön yhteystiedot Sorvari Merja tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358405808862 Merja.Sorvari@hamk.fi
continue reading

Tiina And

Henkilön yhteystiedot And Tiina tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503590366 tiina.and@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen pääsääntöisesti asiakaspalvelussa HAMKin pääkirjastossa Visamäessä (kirjasto N-rakennus 2. kerros). Muina aikoina työhuoneeni on C214.TutkinnotValkeakosken ammatti- ja aikuisopisto, Scuola superiore per interpreti e traduttori Gregorio VII, Rooma
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU