Office 365 imported

Anneli Sinervirta

Anneli Sinervirta tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503031153 Anneli.Sinervirta@hamk.fi Tietoja minustaOlen tietopalvelusihteeri HAMKin kirjastossa. Työskentelen Riihimäen ja Visamäen kirjastoissa asiakaspalvelussa.OsaaminenKirjasto- ja tietopalvelu ammattitutkinto, yhteisöllinen viestintä, Yhteisen ajan hallinta, tiimien työtilat, Verkkotapaamiset, tietosuoja, Yhteisöllisen työskentelyn osaaja, Open Badge Passport -jäsen, Henkilötietojen
continue reading

Asta Ojala

Asta Ojala tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358505745322 asta.ojala@hamk.fi Tietoja minustaVisamäen kirjasto N-rakennus 2. kerros työhuone N214
continue reading

Erika Kallinen

Erika Kallinen tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358505282409 erika.kallinen@hamk.fi Tietoja minustaToimin Visamäen ja Valkeakosken kampuskirjastoissa asiakaspalvelu- ja viestintätehtävissä.ProjektitKoha-kirjastojärjestelmän käyttöönotto / testausOsaaminenKirjastot, Asiakaspalvelu, Koha, viestintä, Finna
continue reading

Jonna Kaaro

Jonna Kaaro tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503043663 jonna.kaaro@hamk.fi Tietoja minustaTietopalvelusihteerinä Evolla, Lepaalla ja VisamäessäOsaamismerkit:1) Yhteisöllisen työskentelynosaaja  https://openbadgepassport.com/app/badge/info/219852) Henkilötietojen käsittely  https://openbadgepassport.com/app/badge/info/622983) O365 Mobiili-osaaja  https://openbadgepassport.com/app/badge/info/25444
continue reading

Kaste-Helmi Oja

Kaste-Helmi Oja tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503590730 Kaste-Helmi.Oja@hamk.fi Tietoja minusta​Tietopalvelusihteerinä Mustialan ja Forssan toimipisteissä.OsaaminenOsaamismerkit: Yhteisöllisen työskentelyn osaaja; HAMKin Finna; Henkilötietojen käsittely (tietosuoja)
continue reading

Tiina And

Tiina And tietopalvelusihteeri kirjasto- ja tietopalvelut Puh. +358503590366 tiina.and@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen pääsääntöisesti asiakaspalvelussa HAMKin pääkirjastossa Visamäessä (kirjasto N-rakennus 2. kerros). Muina aikoina työhuoneeni on C214.
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU