Office 365 imported

Annakaisa Elo

Henkilön yhteystiedot Elo Annakaisa tuntiopettaja (päätoiminen) bio- ja elintarviketekniikka Puh. +358504344677 annakaisa.elo@hamk.fi ProjektitBiokierto/Biocycle, Leväsieppari/Leväraki, Biohiilestä bisnestä Hämeeseen, BioRaki 2, DLB - Digitalisaatiolla luonnonvarat biotalouteenOsaaminenBiotechnology, Molecular biology, Microbiology, Algae, Bioenergy, Biogas, Biochar, DNA technologies, Plant biotechnology, Micropropagation, Genetics, Plant cell culture
continue reading

Anne Suvitie

Henkilön yhteystiedot Suvitie Anne tuntiopettaja (päätoiminen) terveysala hml Puh. +358503373630 anne.suvitie@hamk.fi Tietoja minustaTyöhuone : Vi-S 3 kerros
continue reading

Elina Hietaranta

Henkilön yhteystiedot Hietaranta Elina tuntiopettaja (päätoiminen) terveysala hml Puh. +358504493144 elina.hietaranta@hamk.fi Tietoja minustaTuntiopettaja (viestintä, suomi toisena kielenä ja englanti).
continue reading

Eveliina Toivonen

Henkilön yhteystiedot Toivonen Eveliina tuntiopettaja (päätoiminen) yrittäjyyden yhteiset palvelut Puh. +358408260733 eveliina.toivonen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen Yrittäjyyden ja liiketoimintaosaamisen yksikössä päätoimisena tuntiopettajana (markkinointi) sekä vedän yksikkömme markkinointitiimiä. Opetan pääasiallisesti tradenomi-, artenomi- sekä BBA-opiskelijoita, mutta koulutan myös erilaisissa täydennyskoulutuksissa. Markkinointimme keskittyy erityisesti kotimaiseen
continue reading

Hannu Fagerlund

Henkilön yhteystiedot Fagerlund Hannu tuntiopettaja (päätoiminen) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358504432934 hannu.fagerlund@hamk.fi Tietoja minustaMatkapuhelin +358 400 774 259
continue reading

Henna Tyni

Henkilön yhteystiedot Tyni Henna tuntiopettaja (päätoiminen) terveysala hml Puh. +358503523855 henna.tyni@hamk.fi
continue reading

Iris Humala

Henkilön yhteystiedot Humala Iris tuntiopettaja (päätoiminen) international business Puh. +358504712180 iris.humala@hamk.fi
continue reading

Jenni Ypyä

Henkilön yhteystiedot Ypyä Jenni tuntiopettaja (päätoiminen) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358504705674 jenni.ypya@hamk.fi OsaaminenSisäilma, Rakennusainekemia, Kuntotutkimus, Ympäristö, mikrobiologia
continue reading

Juha Isokangas

Henkilön yhteystiedot Isokangas Juha tuntiopettaja (päätoiminen) bio- ja elintarviketekniikka Puh. +358504167432 juha.isokangas@hamk.fi
continue reading

Leila Tuomiala-Mäkelä

Henkilön yhteystiedot Tuomiala-Mäkelä Leila tuntiopettaja (päätoiminen) kestävä kehitys Puh. +358505745243 leila.tuomiala-makela@hamk.fi Tietoja minustaHAMKin hallituksen jäsenenä  2005-2008 strategian ja HAMKin kehittämistyössä. Tunnen henkilöstöä ja opiskelijoita kaikilta HAMKin/HAMIn koulutusaloilta. Ollut HAMKissa töissä vuodesta 1991.  Etsin ratkaisuja ja ehdotuksia jäkätyksen ja valittamisen sijaan.
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU