Yhteystiedot Archive - Hämeen ammattikorkeakoulu

Abdullah Maisari

Henkilön yhteystiedot Maisari Abdullah tutkimusassistentti HAMK Tech Puh. abdullah.maisari@hamk.fi Tietoja minustaGraduated from HAMK as a Structural Engineer in Dec 2020. Working part-time for the Steel Structures Research Group within the HAMK Tech research unit situated at the beautiful city of

continue reading

Aira Lappalainen

Henkilön yhteystiedot Lappalainen Aira rahoituspäällikkö, Finance Manager Talous- ja hallintopalvelut Puh. +358407344503 aira.lappalainen@hamk.fi Tietoja minustaVastuualueet:  Osakeyhtiöt HAMK, HAMK ja HAMK Akatemia:Maksuliikenne,  pankkiyhteydet, rahoituslaitokset, varainhoito, sijoitustoiminta. Luottokortit henkilöstölle ja ajoneuvot.  Hallintosihteerin varahenkilö kokousasioissa; esityslistat ja pöytäkirjat. Hämeen ammatillisen korkeakoulutuksen ja tukimuksen

continue reading

Aiyun Yang

Henkilön yhteystiedot Yang Aiyun palvelukoordinaattori AOKK koulutus Puh. +358505151747 aiyun.yang@hamk.fi Tietoja minustaI am Aiyun, International Assistant of HAMK Global Education. With over 10 years? working experience in international marketing and sales, I have worked for various multinational companies andorganizations in

continue reading

Amanda Hipp

Henkilön yhteystiedot Hipp Amanda maataloustyönohjaaja mustialan tuotantoyksikkö Puh. +358504133687 amanda.hipp@hamk.fi Tietoja minustaOsaamismerkit: Yhteisöllinen viestintä, ammatillinen someosaaja, tietosuoja, yhteisen ajan hallinta

continue reading

Ann-Mari Apiainen

Henkilön yhteystiedot Apiainen Ann-Mari Koulutuskoordinaattori, Training coordinator aokk työelämäpalvelut Puh. +358505730341 ann-mari.apiainen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen HAMK Ammatillisen opettajakorkeakoulun täydennyskoulutuksen tehtävissä.

continue reading

Anna Alftan

Henkilön yhteystiedot Alftan Anna lehtori AOKK koulutus Puh. +358407225430 anna.alftan@hamk.fi Osaaminenopettajankoulutus, opinto-ohjaajankoulutus

continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU