Office 365 imported

Ammi Malkamäki

Ammi Malkamäki projektipäällikkö biotalouden ja bioprosessiteknologian tutkimusyks. Puh. +358505716340 ammi.malkamaki@hamk.fi
continue reading

Annukka Pakarinen

Annukka Pakarinen tutkimusyksikön johtaja, biotalouden tutkimusyksikön johtaja biotalouden ja bioprosessiteknologian tutkimusyks. Puh. +358503001827 annukka.pakarinen@hamk.fi
continue reading

Eija Raimovaara

Eija Raimovaara projekti-insinööri biotalouden ja bioprosessiteknologian tutkimusyks. Puh. +358469226388 eija.raimovaara@hamk.fi
continue reading

Henrik Lindberg

Henrik Lindberg tutkijayliopettaja biotalouden ja bioprosessiteknologian tutkimusyks. Puh. +358505745380 Henrik.Lindberg@hamk.fi
continue reading

Iida Holck

Iida Holck projektityöntekijä biotalouden ja bioprosessiteknologian tutkimusyks. Puh. +358503306731 iida.holck@hamk.fi
continue reading

Laura Jäntti

Laura Jäntti projektiharjoittelija biotalouden ja bioprosessiteknologian tutkimusyks. Puh. +358505978596 laura.jantti@hamk.fi
continue reading

Laura Vainio

Laura Vainio projektiasiantuntija biotalouden ja bioprosessiteknologian tutkimusyks. Puh. +358505744555 laura.vainio@hamk.fi
continue reading

Menna Rantala

Menna Rantala projektipäällikkö biotalouden ja bioprosessiteknologian tutkimusyks. Puh. +358403529913 menna.rantala@hamk.fi
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU