hallinto- ja talouspalvelut Archives - Hämeen ammattikorkeakoulu
Office 365 imported

Aira Lappalainen

Henkilön yhteystiedot Lappalainen Aira rahoituspäällikkö hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358407344503 Aira.Lappalainen@hamk.fi Tietoja minustaVastuualueet: Molemmat osakeyhtiöt:Rahoitus, Maksuliikenne ja kassasuunnitteluRahalaitosyhteistyö: pankit ja rahoituslaitokset, varainhoito, sijoitustoiminta, pankkiyhteydetLuottokortit osakeyhtiöiden henkilöstölle sekä ajoneuvoja varten Neste Oil yrityskortit.  Matkustus: Matkahallinnon vastuuhenkilö, matkustuksen sopimukset.Hallintosihteerin varahenkilö kokousasioissa; esityslistat ja
continue reading

Arja Tiainen

Henkilön yhteystiedot Tiainen Arja kirjanpitopäällikkö hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358505745331 Arja.Tiainen@hamk.fi
continue reading

Erna Lepola

Henkilön yhteystiedot Lepola Erna kirjanpitäjä hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358505745344 Erna.Lepola@hamk.fi Tietoja minustaKirjanpitäjä Hamkin talouspalveluissaOsaaminenOstolaskut, Ostolaskuohjelma, PM tilaustenhallinta, TEM matkalaskuohjelma, Puhelinliittymien laskutusasiat, Rakentamisen tiedonantovelvollisuus verottajalle, Wintime taloudenhallintaohjelma, kirjanpito
continue reading

Irma Sinkko

Henkilön yhteystiedot Sinkko Irma kirjanpitäjä hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358505745347 Irma.Sinkko@hamk.fi
continue reading

Jyrki Miettunen

Henkilön yhteystiedot Miettunen Jyrki hallintopäällikkö hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358405381681 Jyrki.Miettunen@hamk.fi
continue reading

Kati Ankkuri

Henkilön yhteystiedot Ankkuri Kati hallintosihteeri hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358505745299 Kati.Ankkuri@hamk.fi
continue reading

Mari Pekki

Henkilön yhteystiedot Pekki Mari kirjanpitäjä hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358505745330 mari.pekki@hamk.fi
continue reading

Mia Kortelainen

Henkilön yhteystiedot Kortelainen Mia kirjanpitäjä hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358505745348 Mia.Kortelainen@hamk.fi
continue reading

Mikko Tuomas

Henkilön yhteystiedot Tuomas Mikko riskienhallintapäällikkö hallinto- ja talouspalvelut Puh. +358504670039 mikko.tuomas@hamk.fi Tietoja minustaRiskienhallintapäällikkö Talouspalvelut-yksikössä. Vastuualueena hankinnat ja kilpailutukset, riskienhallinta, vakuutukset sekä tietotuotanto. Työhuone VI-A-3326.OsaaminenOffice-ohjelmat, Hankinnat, Cloudia, Sopimustoimittajat, riskienhallinta, tietotuotantoTutkinnotHämeen ammattikorkeakoulu, Tradenomi
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU