Office 365 imported

Ari-Pekka Nieminen

Henkilön yhteystiedot Nieminen Ari-Pekka lehtori (ammattididaktiikka) liikeneopettajan eat Puh. +358405878418 ari-pekka.nieminen@hamk.fi Osaaminenhttps://openbadgepassport.com/app/page/view/1854
continue reading

Erja Ruuhela-Kaitera

Henkilön yhteystiedot Ruuhela-Kaitera Erja lehtori (ammattididaktiikka) liikeneopettajan eat Puh. +358408014621 erja.ruuhela-kaitera@hamk.fi Tietoja minustahttps://openbadgepassport.com/app/badge/info/16619
continue reading

Harri Saartenkorpi

Henkilön yhteystiedot Saartenkorpi Harri lehtori (ajo-opetus) liikeneopettajan eat Puh. +358408375445 Harri.Saartenkorpi@hamk.fi OsaaminenMoottoripyörän ennakoivan ajon kouluttaja Liikenneturva, Raskaan kaluston ennakoivan ajon koulututtaja Liikenneturva, Ammatillinen erityisopettaja
continue reading

Jouni Kalliopuska

Henkilön yhteystiedot Kalliopuska Jouni lehtori (ammattididaktiikka) liikeneopettajan eat Puh. +358400946954 Jouni.Kalliopuska@hamk.fi
continue reading

Jukka Syren

Henkilön yhteystiedot Syren Jukka lehtori (ajo-opetus) liikeneopettajan eat Puh. +358400490578 Jukka.Syren@hamk.fi
continue reading

Jyrki Hapulahti

Henkilön yhteystiedot Hapulahti Jyrki lehtori (ajo-opetus) liikeneopettajan eat Puh. +358408338211 jyrki.hapulahti@hamk.fi Tietoja minustaAutourheilu- ja järjestöaktiivi riksulainen, RiiUAn hallituksen jäsen, AKK liittovaltuutettu, kunnan varavaltuutettu, sihylautakunnan ja ympäristö- ja rakennusvalvontajaoston jäsen.
continue reading

Pekka Ahlgren

Henkilön yhteystiedot Ahlgren Pekka johtaja liikeneopettajan eat Puh. +358400486935 Pekka.Ahlgren@hamk.fi Tietoja minustaOlen ollut nykyisessä tehtävässäni liikenneopettajakoulutuksesta vastaavana johtajana vuodesta 1990. Koulutusohjelmajohtajan tehtävien lisäksi olen saanut olla mukana useissa sekä kansallisissa että kansainvälisissä yleistä liikenneturvallisuutta edistävissä hankkeissa. 
continue reading

Petri Rautio

Henkilön yhteystiedot Rautio Petri lehtori (ajo-opetus) liikeneopettajan eat Puh. +358400877834 Petri.Rautio@hamk.fi Tietoja minustaLiikenneopettaja, NTM, EAK-kouluttajaOsaaminenNTM, EAK-kouluttaja moottoripyörät ja raskaskalusto
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU