Office 365 imported

Ari-Pekka Nieminen

Ari-Pekka Nieminen lehtori (ammattididaktiikka) liikeneopettajan eat Puh. +358405878418 ari-pekka.nieminen@hamk.fi Osaaminenhttps://openbadgepassport.com/app/page/view/1854
continue reading

Erja Ruuhela-Kaitera

Erja Ruuhela-Kaitera lehtori (ammattididaktiikka) liikeneopettajan eat Puh. +358408014621 erja.ruuhela-kaitera@hamk.fi Tietoja minustahttps://openbadgepassport.com/app/badge/info/16619
continue reading

Harri Saartenkorpi

Harri Saartenkorpi lehtori (ajo-opetus) liikeneopettajan eat Puh. +358408375445 Harri.Saartenkorpi@hamk.fi OsaaminenMoottoripyörän ennakoivan ajon kouluttaja Liikenneturva, Raskaan kaluston ennakoivan ajon koulututtaja Liikenneturva, Ammatillinen erityisopettaja
continue reading

Jyrki Hapulahti

Jyrki Hapulahti lehtori (ajo-opetus) liikeneopettajan eat Puh. +358408338211 jyrki.hapulahti@hamk.fi Tietoja minustaAutourheilu- ja järjestöaktiivi riksulainen, RiiUAn hallituksen jäsen, AKK liittovaltuutettu, kunnan varavaltuutettu, sihylautakunnan ja ympäristö- ja rakennusvalvontajaoston jäsen.
continue reading

Pekka Ahlgren

Pekka Ahlgren johtaja liikeneopettajan eat Puh. +358400486935 Pekka.Ahlgren@hamk.fi Tietoja minustaOlen ollut nykyisessä tehtävässäni liikenneopettajakoulutuksesta vastaavana johtajana vuodesta 1990. Koulutusohjelmajohtajan tehtävien lisäksi olen saanut olla mukana useissa sekä kansallisissa että kansainvälisissä yleistä liikenneturvallisuutta edistävissä hankkeissa. 
continue reading

Petri Rautio

Petri Rautio lehtori (ajo-opetus) liikeneopettajan eat Puh. +358400877834 Petri.Rautio@hamk.fi Tietoja minustaLiikenneopettaja, NTM, EAK-kouluttajaOsaaminenNTM, EAK-kouluttaja moottoripyörät ja raskaskalusto
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU