liiketalous Archives - Hämeen ammattikorkeakoulu
Office 365 imported

Asta Mattila

Henkilön yhteystiedot Mattila Asta yliopettaja liiketalous Puh. +358408325966 Asta.Mattila@hamk.fi Tietoja minustaYliopettaja, Laskentaekonomi, KTM pääaineena vero-oikeus, Kauppatieteiden lisensiaatti pääaineena talousoikeus, HHJMonipuolinen työkokemus "oikeista töistä" mm. Valmetin tytäryrityksen pääkirjanpitäjäna, tilitoimiston asiantuntijana ja konsernin controllerina. Opettajakokemusta laajasti eri oppilaitoksissa ja eri asteilla mm. lähi-, monimuoto-
continue reading

Hanna-Kaisa Sulonen

Henkilön yhteystiedot Sulonen Hanna-Kaisa lehtori liiketalous Puh. +358505745129 hanna-kaisa.sulonen@hamk.fi Osaaminencommunication, media, Online LearningTutkinnotUniversity of Tampere
continue reading

Ismo Vuorinen

Henkilön yhteystiedot Vuorinen Ismo yliopettaja liiketalous Puh. +358403549402 Ismo.Vuorinen@hamk.fi Tietoja minustaLiiketalouden yliopettaja, työhuone VI-C-348Yhteisöllisen viestinnän osaamismerkkiTiimien työtilojen osaamismerkkiTietosuoja I osaamismerkki
continue reading

Kyllikki Valkealahti

Henkilön yhteystiedot Valkealahti Kyllikki lehtori liiketalous Puh. +358505745139 kyllikki.valkealahti@hamk.fi ProjektitDigiReWork - Digitaalisuus työelämän uudistajanOsaaminenPalkanlaskenta, Henkilöstöjohtaminen, TaloushallintoTutkinnotJyväskylän yliopisto, Vaasan yliopisto, Tampereen yliopisto
continue reading

Leena Mäkinen

Henkilön yhteystiedot Mäkinen Leena lehtori, opintojen ohjaaja liiketalous Puh. +358505745427 Leena.Makinen@hamk.fi Tietoja minustaOlen Liiketalouden lehtori ja opetan liiketaloutta laajasti sekä erityisesti finanssialan liiketoimintaan liittyviä aiheita. Toimin myös liiketalouden monimuoto-opiskelijoiden opinto-ohjaajana.  ProjektiteAMK
continue reading

Minttu Lampinen

Henkilön yhteystiedot Lampinen Minttu yliopettaja liiketalous Puh. +358505748431 minttu.lampinen@hamk.fi Tietoja minustaDoctor in Economics (Ph.D., University of Tampere, 2005).Digital marketing and marketing strategies.  Check out hundreds of endorsements for "marketing, digital marketing, marketing communications and marketing strategy" in linkedin.com/in/minttulampinen8000+ followers in
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU