Office 365 imported

Eija Noki

Henkilön yhteystiedot Noki Eija emäntä mustialan yhteiset palvelut Puh. +358505745389 Eija.Noki@hamk.fi
continue reading

Eija Oikarinen

Henkilön yhteystiedot Oikarinen Eija opintosihteeri mustialan yhteiset palvelut Puh. +358505745388 Eija.Oikarinen@hamk.fi
continue reading

Essi Sarjanen

Henkilön yhteystiedot Sarjanen Essi keittäjä mustialan yhteiset palvelut Puh. +358504621706 essi.sarjanen@hamk.fi
continue reading

Mervi Valtonen

Henkilön yhteystiedot Valtonen Mervi toimistosihteeri mustialan yhteiset palvelut Puh. +358505745052 Mervi.Valtonen@hamk.fi Tietoja minustaHoidan henkilöstöön, talouteen ja kiinteistönhoitoon liittyviä asioita. Myös opiskelijoiden auttaminen esim. asumiseen ja muihin käytännön juttuihin liittyen onnistuu.
continue reading

Noora Toivanen

Henkilön yhteystiedot Toivanen Noora keittiöapulainen mustialan yhteiset palvelut Puh. +358504672012 noora.toivanen@hamk.fi
continue reading

Sari Mattila

Henkilön yhteystiedot Mattila Sari keittäjä mustialan yhteiset palvelut Puh. +358504552501 sari.mattila@hamk.fi
continue reading

Timo Ahtola

Henkilön yhteystiedot Ahtola Timo vahtimestari mustialan yhteiset palvelut Puh. +358400876083 Timo.Ahtola@hamk.fi Tietoja minustaHenkilötietojen käsittely ( Tietosuoja ) Perustaso - osaamismerkki
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU