Office 365 imported

Anu Virtanen

Anu Virtanen opintoneuvoja rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358505745046 anu.virtanen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen opintojen ohjaajana kansainvälisessä Construction engineering -koulutuksessa ja suomenkielisessä Rakennusmestarikoulutuksessa Visamäen kampuksella Hämeenlinnassa. Työhöni kuuluu opiskelijaryhmien orientointi opiskelun alkuvaiheessa, ohjaus opintojen aikana sekä markkinointia ja tiedotusta.Osaaminenopintojen ohjaus, Kansainvälisyys, monikulttuurisuus
continue reading

Cristina Tirteu

Cristina Tirteu lehtori rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358505925529 cristina.tirteu@hamk.fi OsaaminenStructural Calculations, 3D modeling
continue reading

Ekaterina Rodionova

Ekaterina Rodionova tuntiopettaja (sivutoiminen) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. ekaterina.rodionova@hamk.fi Tietoja minustaYritän oppia itse ja opettaa sen, mitä koen olevan mahdollisimman lähellä nykypäivän kärkiosaamista. Erityisesti olen kiinnostunut terveellisistä ja kauniista rakennuksista ja siitä, miten niitä pääsisi rakentamaan aiempaa enemmän käyttäen avuksi
continue reading

Hannu Elväs

Hannu Elväs lehtori rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358407074914 Hannu.Elvas@hamk.fi Osaaminentown planning, Remediation of contaminated soils and water, occupational safety
continue reading

Hannu Fagerlund

Hannu Fagerlund tuntiopettaja (päätoiminen) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358504432934 hannu.fagerlund@hamk.fi Tietoja minustaMatkapuhelin +358 400 774 259
continue reading

Jari Komsi

Jari Komsi lehtori, koulutuspäällikkö rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358404819384 jari.komsi@hamk.fi Tietoja minustaKoulutuspäällikkönä: Rakennustekniikka, Construction Engineering ja Rakennusalan työnjohtoTyöhuoneeni B-237 on Visamäessä, B-rakennuksen toisessa kerroksessaProjektitInternational Language Networking, VIA yhteistoteutukset, Pub-Wood Project, Building Constructions in International ContextOsaaminenSafety, Työmaasuunnittelu, Korjausrakentaminen, tuotannonsuunnittelu
continue reading

Jari Mustonen

Jari Mustonen lehtori rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358505944021 Jari.Mustonen@hamk.fi Tietoja minustaLehtoriProjektitlehtoriOsaaminenGEO, TIE, MITTA
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU