Office 365 imported

Anssi Knuutila

Henkilön yhteystiedot Knuutila Anssi lehtori rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358504336916 anssi.knuutila@hamk.fi
continue reading

Anu Virtanen

Henkilön yhteystiedot Virtanen Anu opintoneuvoja rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358505745046 anu.virtanen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen opintojen ohjaajana kansainvälisessä Construction engineering -koulutuksessa ja suomenkielisessä Rakennusmestarikoulutuksessa Visamäen kampuksella Hämeenlinnassa. Työhöni kuuluu opiskelijaryhmien orientointi opiskelun alkuvaiheessa, ohjaus opintojen aikana sekä markkinointia ja tiedotusta.Osaaminenopintojen ohjaus, Kansainvälisyys,
continue reading

Ari Reunanen

Henkilön yhteystiedot Reunanen Ari laboratorioteknikko rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358504350362 ari.reunanen@hamk.fi
continue reading

Cristina Tirteu

Henkilön yhteystiedot Tirteu Cristina lehtori rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358505925529 cristina.tirteu@hamk.fi OsaaminenStructural Calculations, 3D modeling
continue reading

Ekaterina Rodionova

Henkilön yhteystiedot Rodionova Ekaterina tuntiopettaja (sivutoiminen) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. ekaterina.rodionova@hamk.fi Tietoja minustaYritän oppia itse ja opettaa sen, mitä koen olevan mahdollisimman lähellä nykypäivän kärkiosaamista. Erityisesti olen kiinnostunut terveellisistä ja kauniista rakennuksista ja siitä, miten niitä pääsisi rakentamaan aiempaa enemmän
continue reading

Hannu Elväs

Henkilön yhteystiedot Elväs Hannu lehtori rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358407074914 Hannu.Elvas@hamk.fi Osaaminentown planning, Remediation of contaminated soils and water, occupational safety
continue reading

Hannu Fagerlund

Henkilön yhteystiedot Fagerlund Hannu tuntiopettaja (päätoiminen) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358504432934 hannu.fagerlund@hamk.fi Tietoja minustaMatkapuhelin +358 400 774 259
continue reading

Jari Komsi

Henkilön yhteystiedot Komsi Jari lehtori, koulutuspäällikkö rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358404819384 jari.komsi@hamk.fi Tietoja minustaKoulutuspäällikkönä: Rakennustekniikka, Construction Engineering ja Rakennusalan työnjohtoTyöhuoneeni B-237 on Visamäessä, B-rakennuksen toisessa kerroksessaProjektitInternational Language Networking, VIA yhteistoteutukset, Pub-Wood Project, Building Constructions in International ContextOsaaminenSafety, Työmaasuunnittelu, Korjausrakentaminen, tuotannonsuunnittelu
continue reading

Jari Mustonen

Henkilön yhteystiedot Mustonen Jari lehtori rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358505944021 Jari.Mustonen@hamk.fi Tietoja minustaLehtoriProjektitlehtoriOsaaminenGEO, TIE, MITTA
continue reading

Jenni Ypyä

Henkilön yhteystiedot Ypyä Jenni tuntiopettaja (päätoiminen) rakennus- ja yhdyskuntatekniikka Puh. +358504705674 jenni.ypya@hamk.fi OsaaminenSisäilma, Rakennusainekemia, Kuntotutkimus, Ympäristö, mikrobiologia
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU