Office 365 imported

Anne Suvitie

Henkilön yhteystiedot Anne Suvitie tuntiopettaja (päätoiminen) terveysala hml Puh. +358503373630 anne.suvitie@hamk.fi Tietoja minustaTyöhuone : Vi-S 3 kerros
continue reading

Eeva-Liisa Pastinen

Henkilön yhteystiedot Eeva-Liisa Pastinen lehtori terveysala hml Puh. +358504407428 eeva-liisa.pastinen@hamk.fi Tietoja minustaIg: pastinen_​ Osaamismerkit:
continue reading

Elina Hietaranta

Henkilön yhteystiedot Elina Hietaranta tuntiopettaja (päätoiminen) terveysala hml Puh. +358504493144 elina.hietaranta@hamk.fi Tietoja minustaTuntiopettaja (viestintä, suomi toisena kielenä ja englanti).
continue reading

Helena Puistola

Henkilön yhteystiedot Helena Puistola lehtori terveysala hml Puh. +358505745719 Helena.Puistola@hamk.fi Tietoja minustaTyöhuoneeni on S311 (c)
continue reading

Henna Tyni

Henkilön yhteystiedot Henna Tyni tuntiopettaja (päätoiminen) terveysala hml Puh. +358503523855 henna.tyni@hamk.fi
continue reading

Kaisa Seppälä

Henkilön yhteystiedot Kaisa Seppälä lehtori terveysala hml Puh. +358505745707 Kaisa.Seppala@hamk.fi Tietoja minustaOlen ammatilliselta taustaltani sairanhoitaja, kätilö ja terveystieteiden maisteri. Osaamisalueeni liittyy perheiden hyvinvointiin ja seksuaali- ja lisääntymisterveyden kysymyksiin. Työkuvaani kuuluu myös Hyvinvointiyksikön kehittämistyö etenkin digitaalisten työvälineiden ja palvelujen sekä verkko-opetuksen osalta.
continue reading

Leena Packalén

Henkilön yhteystiedot Leena Packalén yliopettaja terveysala hml Puh. +358405115589 leena.packalen@hamk.fi Tietoja minustaTyöskentelen HAMK:n Hyvinvointiosaamisen yksikössä sekä yamk- että amk-tutkinnoissa ja täydennyskoulutan.  Ammatillinen taustani on hoitotyössä sekä sosiaali- ja terveydenhuollon hallinnossa. Opetustyön lisäksi työskentelen psykoterapia-asiakkaiden kanssa, erityisesti työssään traumatisoituneiden henkilöiden kanssa.ProjektitKehittäjäyliopettajana
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU