Office 365 imported

Anna Tunkkari

Anna Tunkkari lehtori tietojenkäsittely Puh. +358505913913 anna.tunkkari@hamk.fi Tietoja minustaTyöhuone VI-C-301ProjektitDIGIJOUJOU -hanke (OKM:n hanke ruotsin kielen opetuksen kehittämiseen)Osaaminenruotsi, englanti
continue reading

Emmi Tarvainen

Emmi Tarvainen verkko-opetuksen suunnittelija tietojenkäsittely Puh. +358403547049 emmi.tarvainen@hamk.fi Tietoja minustaTyöhuoneeni on Visamäen C-rakennuksen 3. kerroksessa, huone C314.Suorittamani osaamismerkit: https://openbadgepassport.com/app/page/view/1446ProjektitDigiReWork, eAMKOsaaminenverkko-opetuksen työkalut, verkko-opiskelu, Moodle, WebEx, Peppi -lukkarit, Peppi, verkko-ohjaus
continue reading

Erkki Laine

Erkki Laine lehtori tietojenkäsittely Puh. +358505745479 Erkki.Laine@hamk.fi Tietoja minustaTietojenkäsittelyn opetuksen lisäksi hoidan päiväpuolen työharjoittelut.OsaaminenLinux, Lähiverkot, Tietotyövälineet, tietoturva, projektit
continue reading

Lasse Seppänen

Lasse Seppänen yliopettaja tietojenkäsittely Puh. +358505745478 Lasse.Seppanen@hamk.fi Tietoja minustaInnovative all-around IT guy with international cooperation interestsProjektitPoluttamoOsaaminentietojenkäsittelyn sekatyömies, programming, innovations, ERP, RPA
continue reading

Tapio Kilpeläinen

Tapio Kilpeläinen lehtori tietojenkäsittely Puh. +358505745458 Tapio.Kilpelainen@hamk.fi OsaaminenTalousmatematiikka, Windows-käyttöjärjestelmät, Peppi -lukkarit, Tilasto, JMP, SPSS, Aktiivihakemisto, Excel, Power Pivot, Power BI, Active Directory, tietoturva, Fysiikka
continue reading

Tero Keso

Tero Keso lehtori tietojenkäsittely Puh. +358505977781 tero.keso@hamk.fi Tietoja minustaOlen tietojenkäsittelyn lehtori ja opetan HAMKissa pääasiallisesti systeemityön aineita, joiden lisäksi opetan laserleikkausta, 3D tulostusta ja Drone lennätystä.Löydät minut parhaiten HAMK Teams palvelusta.ProjektitVcommander - Virtuaalinen atk-luokka, Meshroom - 3D photogrammetry, Drone -
continue reading

Tommi Lahti

Tommi Lahti yliopettaja, koulutuspäällikkö tietojenkäsittely Puh. +358505743518 tommi.lahti@hamk.fi Tietoja minustaTietojenkäsittelyn koulutus, YRLI, koulutuspäällikkö (KP/Kova/Kojo), yliopettaja, Työhuone VI-C 318OsaaminenTietojenkäsittely, Ohjelmointi, matematiikka, Opetuksen johtaminen, Opetuksen ja tutkimuksen integrointi, Artificial intelligence, signaalinkäsittely
continue reading

HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU